SWITCH Metroid Prime Remastered + Darček Pop IT

Kód: NSS4387
€31,80 €26,50 bez DPH
Skladom (do 24h) (1 ks)
Hra pre Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Nadišiel čas opäť si obliecť oblek!

Stante sa opäť lovcom Samus Aran v hre Metroid Prime Remastered! Toto dobrodružstvo z pohľadu prvej osoby teraz vychádza v remastrovanej podobe pre Nintendo Switch.

Znovuzrodená klasika

Kľudná a schopná Samus sa vydáva na misiu sama... ale na misiu, v ktorej zďaleka nie je sama.

Zoberte ju na palubu a veďte ju po kľukatých cestách a prepojených prostrediach nebezpečnej planéty. Pomocou schopností, ako sú Morph Ball a Grapple Beam, dosiahnete ťažko dostupné miesta, ktoré vám umožnia postupovať vpred.

S prepracovanou grafikou, zvukovým systémom, odomykateľnou galériou a vylepšeným ovládaním dosiahol 3D debut Samus ešte lepšiu formu. Využite nové ovládanie dvoma palicami, intuitívne zameriavanie pohybom alebo si hru vyskúšajte s pôvodným ovládaním. Ak vám nevyhovuje ani jedno, obe možnosti môžete skombinovať do pohybového hybridu - výber je na vás!

Preskúmajte cudzie prostredie v podobe desivej izolovanej planéty Tallon IV

Prechádzajte rozmanitými biómami a odhaľte podstatu zlovestných experimentov vesmírnych pirátov. Získajte informácie o toxickej látke, ktorá zanechala celú planétu v troskách.

Od tichých a pokojných driftov Phendran až po magmatické gejzíry jaskýň Magmoor táto nehostinná planéta ponúka na jednej strane nádhernú krajinu a na druhej strane drsné zákutia.

Pustite sa do plnenia ďalšej úlohy alebo sa na chvíľu zastavte a preskúmajte okolité prostredie, čo vám umožní dozvedieť sa viac o príšerách a histórii Tallonu IV.

Vylepšite svoj arzenál a postavte sa cudzím príšerám

Použi Arm Cannon Samus a postav sa mimozemským bytostiam vylepšeným o vesmírnych pirátov a energiu spotrebúvajúcich Metroidov.

Navštívte predtým neprístupné miesta a upriamte pozornosť na svoje okolie pri riešení hádaniek a hľadaní vylepšení.

Na zneškodnenie mimozemských hrozieb, ktoré na vás číhajú za každým rohom, budete používať viaceré schopnosti - ľadový lúč, rakety alebo viacero priezorníkov.

Fyzická verzia hry Metroid Prime Remastered vyjde 3. marca

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 12
Platforma: Nintendo Switch
Typ distribúcie: krabicová
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Akční
Dátum vydania hry: 03.03.2023

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: