SWITCH Monster Hunter Rise

Kód: NSS452
€47,70 €39,75 bez DPH
Skladom (do 24h) (1 ks)
Hra prE Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Postavte sa výzve a vyrazte na lov! Monster Hunter Rise, najnovší prírastok do populárnej RPG série, mieri na Nintendo Switch!

V príbehu Monster Hunter Rise, zasadenom do nindžami inšpirovanej oblasti Kamura Village, objavte miestnu bohatú faunu i flóru, bojujte s hrozivými príšerami a staňte sa tak najlepším lovcom.

Pol storočia po poslednej katastrofe musia lovci čeliť novej desivej príšere, ktorá sa chystá povstať a uvrhnúť celú krajinu späť do chaosu. 

Lovte sami alebo sa spojte s priateľmi*, vyberte si vhodnú zbraň a vydajte sa na výpravu s jediným cieľom - poraziť obrovské príšery!

Vďaka úlne novým herným mechanizmom ako "Wire Action" alebo svojmu psiemu spoločníkovi menom Palamute sa môžete tešiť na vylepšený bojový systém, ktorým sa séria Monster Hunter preslávila.

Naučte sa rôzne techniky lovu, odhalte staré tajomstvá a zachránite svet pred takmer istou skazou.

Monster Hunter Rise vychádza na Nintendo Switch 26. marca 2021. 

*Lokálny multiplayer vyžaduje jednu konzolu a jednu kópiu hry pre každého hráča. Internetové pripojenie je potrebné pre online hranie. Pre využitie online služieb je potrebné vytvoriť Nintendo Account a prijať príslušné dojednania. Nintendo Account Privacy je uplatňované. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo. 

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
Platforma: Nintendo Switch
Typ distribúcie: krabicová
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: RPG

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: