SWITCH New Pokémon Snap

Kód: NSS467
€47,70 €39,75 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra pre Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Preskúmajte prírodné zázraky regiónu Lental v hre New Pokémon Snap, ktorá vychádza 30. apríla exkluzívne na Nintendo Switch.

Preskúmaj divoké scenáre neprebádaného ostrova a chytaj Pokémonov v ich prirodzenom prostredí!

Nájdite a zachyťte fotografie Pokémonov v ich prirodzenom prostredí v hre New Pokémon Snap, ktorá je dostupná exkluzívne pre Nintendo Switch. V momente, keď sa dostanete k divokým Pokémonom zblízka, zistíte o nich veci, ktoré ste doteraz nevedeli - napríklad to, ako sa správajú alebo ako sa prejavujú. Možno ich uvidíte hliadkovať na svojich územiach, hrať sa alebo číhať na odľahlých miestach.

Preskúmajte tajomný fenomén Illumina!

V hre New Pokémon Snap budete cestovať po oblasti súostrovia Lental. Niektorí z miestnych Pokémonov a dokonca aj miestna vegetácia vydávajú zvláštnu žiaru. Preskúmajte husté džungle alebo rozľahlé púšte a preskúmajte týchto Pokémonov spolu s profesorom Zrkadlom. Tvoje pozorovanie a fotografovanie divokých Pokémonov ti môže pomôcť preskúmať fenomén Illumina. Z fotografií, ktoré urobíte, si môžete vytvoriť vlastný Pokémoní fotodex!

Tento nový titul prinesie herný zážitok z hry Pokémon Snap z roku 1999 na konzolu Nintendo 64. Teraz budete môcť objavovať neznáme ostrovy a rôznych Pokémonov na Nintendo Switch.

Nový Pokémon Snap sa na Nintendo Switch dostane 30. apríla

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.1 kg
Platforma: Nintendo Switch
Typ distribúcie: krabicová
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Adventura

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: