SWITCH New Super Mario Bros U Deluxe

Kód: NSS468
€47,70 €39,75 bez DPH
Skladom (do 24h) (1 ks)
Plošinovka pre Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Pridajte sa k Mariovi, Luigimu a ich priateľom a užite si skvelú zábavu pre jedného alebo viacerých hráčov kedykoľvek a kdekoľvek!

Vydajte sa na dve dobrodružstvá pre celú rodinu až s tromi priateľmi a zachráňte Hubové kráľovstvo v tejto úžasnej plošinovke. Obsahuje hru New Super Mario Bros. U a ťažšiu a rýchlejšiu New Super Luigi U - v oboch hrách sa ako hrateľné postavy objavujú aj Nabbit a Toadette!

Dve hry v jednej pre dvojnásobnú zábavu! Jednoduché a priamočiare ovládanie, nové hrateľné postavy optimalizované pre mladších a menej skúsených hráčov a množstvo bonusového obsahu, ako sú galérie nápovedy a pomocné videá, robia z tejto hry skvelú voľbu pre každého, kto chce svoju rodinu alebo priateľov zoznámiť so svetom Maria. Na každého hráča stačí jeden Joy-Con, takže dvaja môžu hrať spolu bez nutnosti kupovať ďalšie príslušenstvo. Prestrieľajte 164 úrovní v jednom z dvoch hlavných herných režimov a skvele sa zabavte v troch ďalších režimoch, v ktorých môžete hrať aj za postavu Mii:

Vyzvania, Boost Rush a Bitka o mince.

Veľký výber rôznych postáv s jedinečnými vlastnosťami, ktoré ovplyvňujú hrateľnosť

Mladší a menej skúsení hráči ocenia možnosť hrať za Toadette, ktorá sa prvýkrát objavuje v oboch hrách, a Nabbit, ktorá bola k dispozícii len v hre New Super Luigi U. Obe postavy ponúknu pri hraní dodatočnú pomoc.

Hranie pre viacerých hráčov nikdy nebolo zábavnejšie vďaka interakcii medzi hráčmi. Potrebujete sa poriadne vyšantiť? Skúste sa odraziť od hlavy spoluhráča alebo sa ním nechajte zhodiť!

S galériou nápovedí, videí s nápovedou a supernávodov sa New Super Mario Bros. U Deluxe, si môže užiť každý.

Pri skvelej hrateľnosti ponúknu hráčom, ktorí hľadajú výzvy, okrem troch ďalších režimov - Boost Rush, Challenges a Coin Battle - aj možnosť zvýšiť si obtiažnosť. Hrať môžete aj za postavičky Mii!

Deľte sa o dobrodružstvo s priateľom! Pri hre pre dvoch hráčov stačí každému hráčovi jeden Joy-Con, takže nie je potrebné dokupovať ďalšie príslušenstvo. Na hru vo 4 si stačí zaobstarať druhú sadu ovládačov Joy-Con!

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 3
Platforma: Nintendo Switch
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Plošinovka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: