SWITCH Pokkén Tournament DX

Kód: NSS530
€47,70 €39,75 bez DPH
Skladom (do 72h)
Bojová hra pre konzolu Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Takého Pokémona ste ešte nikde, nikdy a s nikým nevideli

Pokkén Tournament DX od BANDAI NAMCO Entertainment Inc. a The Pokémon Company umožňuje hráčom priamo ovládať prémiových Pokémonov a bojovať s nimi proti iným Pokémonom v bitkách v reálnom čase. S novými bojovníkmi a rozšíreným zoznamom podporných Pokémonov ide o definitívnu verziu hry, ktorá mala veľmi pozitívny ohlas u fanúšikov už na konzole Wii U.

Pokémon tak po prvýkrát dorazí na konzolu Nintendo Switch. táto nová verzia bojovej hry z Pokémon univerza v reálnom čase ponúkne všetok obsah Wii U a arkádovej verzie Pokkén Tournament, ako aj množstvo úplne nových herných prvkov s cieľom poskytnúť hráčom ultimátny Pokkén zážitok. Hra Pokkén Tournament DX napríklad ponúkne:

Pokkén kedykoľvek, kdekoľvek a s kýmkoľvek: Hrajte Pokkén Tournament DX v režime TV, v režime handheldu alebo zdieľajte ovládač Joy-Con s iným trénerom a užívajte si súboje jeden na jedného v režime stolného počítača skutočne kedykoľvek a kdekoľvek!

Noví bojovníci: Zoznam bojovníkov z Wii U verzie hry sa rozšíri o Decidueye, ako aj o ďalších Pokémonov z arkádovej verzie.

Noví podporní Pokémoni: Litten a Popplio z poslednej generácie hier Pokémon pre rodinu vreckových počítačov Nintendo 3DS budú teraz poskytovať podporu aj vašim bojovým Pokémonom.

Režim tímovej bitky: Vyberte si troch Pokémonov a bojujte do poslednej Pokéball v novom režime tímovej bitky.

Režim skupinového zápasu: Postav sa proti hráčom s podobnou úrovňou zručností v intenzívnych online bitkách.

Denné výzvy: Splňte rôzne denné výzvy a získajte ďalšie odmeny.

Sledovanie opakovania bitky: Zdokonaľujte svoje zručnosti sledovaním opakovaní zápasov iných hráčov alebo zdieľajte záznamy vlastných zápasov vďaka tejto úplne novej funkcii v hre.

Bojuj vo víre bitiek: Všetci bojovníci a podporní pokémoni budú k dispozícii už od prvého spustenia hry.

Viac informácií o tomto a ďalších tituloch spoločnosti Nintendo nájdete v tlačových správach na mojenintendo.cz.

Kompletný zoznam kompatibilných amiibo figurácií pre tento a ďalšie tituly Nintendo nájdete na nintendo.com/amiibo/kompatibility.

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 7
Platforma: Nintendo Switch
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Bojová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: