Ultimate Chicken Horse XONE Xbox Live Key
Kód: 10000011794009Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000011794009 |
| Digitální platforma: | Xbox Live |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Vydavateľ: | Clever Endeavour Games |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | 1.5GHZ + |
| Grafika (minimálna): | 512 MB VRAM |
| Pamäť (minimálna): | 2 GB RAM |
| Miesto na disku (minimálne): | 2 GB available space |
| Systém (minimálny): | SteamOS , Ubuntu 12.04+ or comparable |
| Iné (minimálne): | Broadband internet is required for online play. |
| Procesor (odporúčaný): | Dual Core 2.3 GHZ |
| Grafika (odporúčané): | 1024 MB VRAM |
| Pamäť (odporúčané): | 4 GB RAM |
| Miesto na disku (odporúčané): | 2 GB available space |
| Systém (odporúčané): | SteamOS , Ubuntu 12.04+ or comparable |
| Other (recommended): | Broadband internet is required for online play. |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
