ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti TUF GAMING OC 16G, 16GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Kód: 90YV0MG0-M0NA00Podrobný popis
ASUS TUF Gaming RTX 5060 Ti 16GB OC
Architektúra NVIDIA Blackwell je vylepšená chladením a napájaním, ktoré sú posilnené robustnými výztuhami pre výnimočnú odolnosť. Zamerajte sa, zaťažujte a dominujte s TUF Gaming GeForce RTX 5060 Ti, ktorá je navrhnutá tak, aby odolala aj tým najnáročnejším podmienkam a poskytla bezkonkurenčný výkon.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Takt jádra | OC režim: 2692MHz Default režim: 2662MHz (Boost Clock) |
| CUDA jadra | 4608 |
| AI Performance | 785 TOPs |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 28 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Súbor pamäťovej zbernice | 128-bit |
| Súbor karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 302 x 133,5 x 62 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájacieho zdroja | 550 W |
| Slot | 3.1 Slot |
| Typ podsvietenia | ARGB |
| Napájacie konektory | 1x 16-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | NVIDIA grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.93 kg |
| EAN: | 4711387994382 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5060 Ti |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Šířka sběrnice (bit): | 128 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | G-Sync |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
