Call of Duty: Black Ops 4 (IIII) - Black Ops Pass XONE Xbox Live Key
Kód: 10000174282007Podrobný popis
Upozornenie:
Vážený zákazníci z dôvodu technických možností nášho webu neobsahuje zatiaľ tento produkt podrobný popis. Z tohto dôvodu, ak si nieste istý čo daný produkt obsahuje, nás pred kúpou najskôr kontaktujte. Už dodaný kľúč nebude možné vrátiť ani reklamovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 10000174282007 |
| Digitální platforma: | Xbox Live |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | Hra obsahuje prvky násilia |
| Vulgarizmy: | V hre sa používa vulgárny jazyk |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | Áno |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300 |
| Grafika (minimálna): | GeForce GTX 660 2 GB / GeForce GTX 1050 2GB or Radeon HD 7950 2 GB |
| Pamäť (minimálna): | 8 GB |
| Systém (minimálny): | Windows 7 or higher (64 bit) |
| Procesor (odporúčaný): | Intel i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X |
| Grafika (odporúčané): | GeForce GTX 970 4 GB / GTX 1060 6 GB or Radeon R9 390 / AMD RX 580 |
| Pamäť (odporúčané): | 12 GB |
| Systém (odporúčané): | Windows 10 64 bit |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
