EDIFIER reproduktory R1280T, Aktivní, 42W, bílá
Kód: 6923520267835Podrobný popis
Edifier R1280T Reproduktory
- Celkový výstupný výkon 42W RMS
- 102mm stredopásmové a basové drivery + 13mm výškový driver
- Klasická drevená skrinka
- Duálne RCA vstupy
- Jednoduché ovládanie
So 4 drivermi môže tento produkt produkovať výstupný výkon 42 wattov (RMS), ktorý je najvhodnejší do akéhokoľvek priestoru vo vašom dome pre skvelý zážitok zo systému.

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Dual RCA |
| Audio | |
| Celkový výkon (RMS) | 21W + 21W |
| Drivery | 13 mm Tweeter 102 mm Woof |
| Frekvencia | 52Hz - 20kHz |
| Váha | 4,9 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 5.45 kg |
| EAN: | 6923520267835 |
| Špecifikácia zostavy: | 2+0 |
| Výkon zostavy RMS (vo W): | 42 |
| Rozhranie: | RCA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
