KINGSTON SSD A400 240GB/2,5"/SATA3/7mm

Kód: 2050602337
€31,80 €26,50 bez DPH
Skladom (do 24h) (1 KS)
Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):240; Rozhranie:interní Serial ATA III; Rýchlosť otáčok (v RPM):SSD; Typ disku:SSD; Veľkosť buffra (v MB):Nešpecifikované

Detailné informácie

Podrobný popis

SSD DISK A400

Neuveriteľná rýchlosť a robustná spoľahlivosť.

SSD disk Kingston A400 výrazne zlepšuje odozvu vášho existujúceho systému vďaka rýchlejšiemu štartu systému a rýchlejšiemu načítaniu a prenosu súborov v porovnaní s mechanickými pevnými diskami. Disk je vybavený najnovším radičom, ktorý umožňuje dosahovať rýchlosti až 500 MB/s a 450 MB/s*. Preto je až 10× rýchlejší ako tradičné pevné disky*, čo prináša vyšší výkon, mimoriadne rýchle reakcie pri multitaskingu a celkovo rýchlejší výkon systému.

A400 je vybavený pamäťou Flash a je tiež spoľahlivejší a odolnejší ako pevné disky. Neobsahuje žiadne pohyblivé časti, takže je menej pravdepodobné, že sa pokazí ako mechanický disk. Disk sa tiež zahrieva na nižšie teploty, je tichší a vďaka odolnosti voči nárazom a vibráciám je ideálny pre notebooky a iné mobilné zariadenia.

A400 je k dispozícii v niekoľkých kapacitách od 120 GB do 480 GB**, ktoré poskytujú dostatok priestoru pre všetky vaše súbory, aplikácie, videá, fotografie a iné dôležité dokumenty. Pevný disk alebo disk SSD môžete nahradiť aj diskom s nižšou kapacitou, ktorý postačí na všetky potrebné súbory.

Tento disk SSD je určený pre pracovné zaťaženie zodpovedajúce stolným počítačom a notebookom a nie je určený pre serverové prostredie.

- Rýchle spustenie, načítanie a prenos súborov
- Spoľahlivejšie a odolnejšie ako pevný disk
- Viacero kapacít na rôzne účely alebo výmenu pevného disku

* Na základe výkonu bežného továrenského komponentu s použitím rozhrania SATA Rev. 3.0. Rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od hardvéru, softvéru a používania. Náhodné čítanie/zápis pomocou technológie IOMETER Random 4k je založené na použití 8 GB oddielu.
**Časť uvedenej kapacity pamäťového zariadenia flash sa používa na formátovanie a iné funkcie, a preto nie je k dispozícii na ukladanie. Z tohto dôvodu je skutočná kapacita dostupná na ukladanie údajov nižšia ako kapacita uvedená na produktoch. Ďalšie informácie nájdete v príručke o pamäti flash od spoločnosti Kingston na adrese kingston.com/flashguide..

Dodatočné parametre

Kategória: SSD
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.16 kg
Rozmer disku: 2.5"
Otáčky (rpm): Bez otáček
Prevedenie disku: Interní
Záruka (roky): 3
Rozhranie IDE: Ne
Rýchlosť SATA: SATA III/600
Rozhranie mini PCI-e: Ne
Rozhranie SAS: Ne
Rozhranie PCI-e: Ne
Modelová řada: Kingston A400
Rozhranie Thunderbolt: Ne
Rozhraní M.2 SATA: Ne
Kapacita presná (GB): 240GB
Typ úložiska: SSD
Rozhraní M.2 PCIe NVMe: Ne
Rozhranie SATA: Ano
Rýchlosť čítania (MB/s): 500
Rýchlosť zápisu (MB/s): 350
TBW - rozsah (TB): Do 100TB
TBW - přesná (TB): 80
Kapacita disku (GB, TB): 200 - 256 GB
Paměťové čipy: TLC
Barva: Bez barvy
WWW_PRO_3L: Ne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: