Noctua NF-S12A PWM ventilátor 120x120x25 mm

Kód: NF-S12A-PWM
278d51e660126992a46bf1e5a7a2ef13
Loading...
€22,31 €18,14 bez DPH
Skladom (do 72h)

Detailné informácie

Podrobný popis

NF-S12A je tretia generácia ventilátorov S12 tichých a veľmi kvalitných ventilátorov, ktoré získali viac ako 250 ocenení a odporúčaní od medzinárodných HW magazínov. Vďaka ešte viac vyladenej konštrukcii lopatiek s Anti-stall knobs (malé výstupy na lopatkách), ktorá pracuje v tandeme s novým AAO (Advanced Acoustic optimalization) rámčekom, NF-S12A zlepšuje efektivitu prúdenia vzduchu vs. hluk/šum oproti svojmu predchodcovi až o 8%. Verzia PWM ponúka nastavenia 1200 / 900 RPM rýchlosti pomocou dodávaných Low-Noise adaptérov, od výkonu až po úplne nehlučnú prevádzku. Min. štartovacia rýchlosť PWM je 300 RPM./min.


Stepped Inlet Design noctua krokový, vstupný dizajn dodáva turbulencie na vstup, aby sa uľahčil prechod z laminárneho prúdenia na turbulentné prúdenie, čo znižuje hluk pri nasávaní, zlepšuje prietok a zvyšuje saciu schopnosť, a to najmä v prostrediach s obmedzeným priestorom.

Integrated Anti-Vibration Pads integrované, antivibračné podložky z extra mäkkého silikónu minimalizujú prenosu vibrácií pri zachovaní plnej kompatibility so všetkými štandardnými montážnými systémami a sponami ventilátorov.

SSO2 Bearing ventilátor je vybavený viac optimalizovaným ložiskom druhej generácie od Noctua, časom prevereným ložiskom SSO. S SSO2 je zadný magnet umiestnený bližšie k osi a poskytuje ešte lepšiu stabilizáciu, presnosť a trvanlivosť.
Metal bearing shell s cieľom zabezpečiť čo najvyššiu mieru presnosti výroby, minimálnu toleranciu a vynikajúcu dlhodobú stabilitu má NF-A14 CNC frézovanie ložiskového puzdra vyrobené výhradne z mosadze.

Inner Surface Microstructures maličké výčnelky rozosiate po vnútornej strane statora.

Anti-Stall Knobs malé výstupky na lopatkách vrtule, ktorých zmyslom je eliminovať nežiaduce vzduchové turbulencie, ktoré vznikajú najmä vtedy ak ventilátor čelí veľkému odporu (prachový filter, hustý radiátor), čím dochádza k prepadu, resp. zníženiu výkonu.

Custom designed PWM IC with SCD podpora plne automatickej PWM regulácie otáčok, NF-S12A PWM používa Noctua na zákazku navrhnutý NE-FD1 PWM IC, ktorý integruje (SCD) technológiu. Tým, že poskytuje plynulejšie momentové impulzy, tlmí SCD PWM prepínanie zvukov, a tak je ventilátor tichší pri nižších rýchlostiach.



Technické údaje



Rozmery: 120x120x25 mm

Pripojenie: 4-pin PWM

Ložisko: SSO2

Geometria lopatiek: S-Series s Anti-Stall Knobs

Technológia rámčeka: AAO

Rýchlosť otáčok (+ / - 10%) 1200 RPM./min.

Rýchlosť otáčok s L.N.A. (+ / - 10%), 900 RPM./min.

Minimálna rýchlosť otáčok PWM 300 RPM./min.

Prietok vzduchu: 107,5 m3 / h

Prietok vzduchu s L.N.A.: 83,2 m3 / h

Hlučnosť: 17,8 dB (A)

Hlučnosť s L.N.A.: 10,7 dB (A)

Statický tlak: 1,19 mm H2O

Statický tlak s L.N.A.: 0,73 mm H2O

Max. Príkon: 1,44 W

Max. Vstupný prúd: 0,12 A

Napätie: 12 V

MTBF> 150.000 h

Rozsah dodávky:

Low-Noise adaptér (L.N.A.)

4pin Y kábel rozdvojka

4pin 30cm predlžovací kábel

4x Vibračné kompenzátory

4x skrutky

Dodatočné parametre

Kategória: Do PC skriniek
Záruka: 2232 dní
Hmotnosť: 0.35 kg
EAN: 4716123314929

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

FT Avatar autora Frog Tech Tips | 2.4.2025
S obchodom som spokojný rýchle a bezproblémové doručenie mal som vyzdvihnutie v obchode a dodanie bolo do sľúbených 24h a cena za tovar jednoduchým slovom nádhera. Kupoval som monitor XIAOMI G27Qi ktorý v zelenom panáčiku stal 214,- Eur a v jame levovej som ho zohnal za 160,- Eur. Čo je v podstate doporučená cena výrobcu aj keď všade inde je cena výšia. V prípade záujmu pozrieť aj recenziu na tento monitor skúste pozrieť na Youtube kanál FROG - TECH - TIPS alebo na FROG - TECH - TIPS - SK
A Avatar autora Andrej | 28.2.2025
Avatar autora | 18.10.2024
+ rychlost dorucenia
+ informacia o objednavke
+ dobra cena
+ celkova spokojnost

Avatar autora | 8.10.2024
+ Komunikacia
+ Ceny

Avatar autora | 7.10.2024
+ - rýchle doručenie

Avatar autora | 7.10.2024
+ Dobrá komunikácia.
+ Kvalitný tovar.
+ Najnižšie ceny.
+ Rýchle dodanie.

Avatar autora | 3.10.2024
+ ferove, slusne, dobre. co viac si prat
+ eshop komunikuje na urovni a rychlo

Avatar autora | 25.9.2024
+ Rýchlost

Maximálna spokojnosť s prístupom, aj komunikáciou. Aj keď som tovar musel bohužiaľ vrátiť kôli tomu, že môj počítač ho nepodporoval, peniaze mi boli pripísané na účet 2 dni po prijatí môjho balíka!! Určite tento eshop odporúčam, a rád si tam ešte v budúcnosti niečo objednám.
Avatar autora | 16.9.2024
+ Rýchlosť,cena no proste pohoda

Avatar autora | 15.9.2024
+ Ceny
+ Dostupnosť tovaru
+ Rýchlosť dodania
+ Komunikácia
- Parkovanie trochu od ruky ak má človek väčší tovar

Avatar autora | 15.9.2024
Čakal som dlhšie dodanie na Slovensky Shop za čo chválim. Lebo keď niečo chcete hrať chcete to hned
Avatar autora | 13.9.2024
+ Original hra Bendy zakupena lacnejsie ako cez Steam

Original hra Bendy inc. maschine zakupena o polovicu lacnejsie ako cez Steam, pritom licencia a hra sa nahrala cez Steam. Vsetko funguje syn je spokojny, dorucenie do 1hod.
Avatar autora | 4.9.2024
+ rýchlosť

Avatar autora | 3.9.2024
+ 1OO % ALCOHOL

1OO % ALCOHOL
Avatar autora | 29.8.2024
+ Rýchle dodanie tovaru
+ Skvelá komunikacia
+ Prijateľné ceny

Avatar autora | 27.8.2024
+ Dobrá komunikácia rýchle dodanie tovaru

Avatar autora | 27.8.2024
+ Super obchod

Super obchod
Avatar autora | 19.8.2024
+ objednávka doručená rýchlo, bez akýchkoľvek problémov
+ keď som chcel poradiť, dostal som radu ochotne, rýchlo a profesionálne do podrobností - ďakujem
+ cenovo veľmi výhodne
- nemám žiadne

vrelo doporučujem
Avatar autora | 17.8.2024
+ tovar mi bol doručený ihneď, i keď som nakupoval v nočných hodinách a ešte k tomu cez víkend, ďakujeme, veľká spokojnosť, určite nakúpime znova

Avatar autora | 2.8.2024
+ Dobrá obsluha a aj ceny.

Avatar autora (Administrátor)
Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie a odporúčanie našej stránky. Ak sa Vám všetko páčilo a čiastkové hodnotenia sú 100% nebolo by vhodnejšie dať aj celkové hodnotenie 100%? či len omyl? S pozdravom Team JAMALEVOVA.sk
Zobraziť ďalšie recenzie
Mohlo by Vás zaujímať