SWITCH Mario Kart 8 Deluxe

Kód: NSS430
€47,70 €39,75 bez DPH
Skladom (do 72h)
Závodná hra na konzolu Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popisDefinitívna verzia najzábavnejších pretekov všetkých čias

Závodenie s priateľmi nebolo nikdy jednoduchšie. Vďaka možnostiam konzoly Nintendo Switch môžete pretekať kedykoľvek, kdekoľvek a s kýmkoľvek, stačí odpojiť ovládače Joy-Con a hrať v stolnom režime na zabudovanej obrazovke konzoly. Zapojením konzoly Nintendo Switch do jej dokovacej stanice môžete súťažiť až so štyrmi hráčmi v televíznom režime. No a čo tak otestovať svoje schopnosti a vyzvať hráčov z celého sveta kedykoľvek a kdekoľvek v režime handheld? Pretekať môžete aj pomocou presného pohybového ovládania, ktoré si môžu vychutnať hráči všetkých úrovní zručností jednoduchým zapojením ovládača Joy-Con do príslušenstva Joy-Con Wheel (predáva sa samostatne v sade po dvoch kusoch). S toľkými spôsobmi hrania a množstvom tratí a režimov je to zatiaľ najväčší zážitok z hry Mario Kart!

V hre Mario Kart 8 Deluxe spolu pretekajú známe postavy zo sveta Super Mario na tratiach roztrúsených po celom Hubovom kráľovstve aj mimo neho. Hráči musia byť pripravení bojovať so svojimi súpermi o najvyššie priečky s pomocou predmetov, ako je Super Star, ktorá ich na niekoľko okamihov urobí nezraniteľnými, alebo neslávne známy Spiny Shell, ktorý po odpálení vyrazí za hráčom vpredu na trati. Antigravitačné pásy umožňujú hráčom jazdiť po stranách budov alebo vodopádov a narážať do súperov, aby získali krátkodobé zrýchlenie.

Začiatočníci, ktorí si v tejto sérii sadnú za volant po prvý raz, sa môžu naučiť trať s pomocou novej funkcie inteligentného riadenia, ktorá im pomôže udržať sa na trati. Príslušenstvo Joy-Con Wheel Pair, ktoré sa predáva samostatne od 28. apríla, umožní priateľom a súrodencom užívať si štýlové a funkčné pohybové ovládanie. Veteráni série Mario Kart si potom môžu vychutnať tradičnejší štýl ovládania s príslušenstvom Joy-Con Grip alebo Nintendo Switch Pro Controller, ktoré im poskytne presné ovládanie na rezanie aj tých najostrejších zákrut.

Pri prístupnejších režimoch ovládania ponúkne Mario Kart 8 od uvedenia na trh aj 48 tratí, päť rýchlostných tried vrátane extrémneho režimu 150cc Mirror a vysokorýchlostného ultra extrémneho režimu 200cc. Okrem toho si hráči budú môcť vybrať zo štyridsiatich dvoch pretekárov, vrátane vracajúcich sa obľúbených pretekárov, ako sú King Boo, Dry Bones a Bowser Jr. Pre hráčov, ktorí hľadajú skutočnú výzvu, je tu Gold Mario, ktorý sa odomkne po dokončení všetkých pohárov v režime 200cc. Hráči môžu za volant posadiť aj svoje avatary Mii. Na trať sa vydajú aj Inkling Boy a Inkling Girl zo Splatoon 2, ktorí so sebou prinesú nové vozidlá a úplne novú trať Underpass pre režim Battle, všetko v duchu obľúbenej multiplayerovej strieľačky.

A keď už hovoríme o režime Battle Mode, ten sa v hre Mario Kart 8 Deluxe dočká kompletného prepracovania a pribudne v ňom osem špeciálnych tratí vrátane populárnych tratí z predchádzajúcich dielov série Mario Kart. Okrem Ballon Battle sa do hry vracajú režimy Bob-omb Blast a Shine Thief z Mario Kart Double Dash!!! a Coin Runners z Mario Kart Wii. Úplne nový je režim Renegade Roundup v štýle hry Policajti a zlodeji. Vďaka možnostiam multiplayeru na konzole Nintendo Switch si hráči môžu užiť multiplayerové besnenie štyrmi rôznymi spôsobmi:

Využitie až štyroch hráčov na jednej konzole Nintendo Switch v režime TV alebo v režime stolového počítača pomocou stojana zabudovaného v konzole.

V online multiplayeri, ktorý umožňuje dvom hráčom na jednej konzole Nintendo Switch zapojiť sa do pretekov dvanástich hráčov z celého sveta.

Prostredníctvom bezdrôtového hrania sa môžu konzoly Nintendo Switch navzájom prepojiť, čo umožňuje pretekať až ôsmim hráčom naraz.

Prostredníctvom LAN Play (vyžaduje špeciálny adaptér predávaný samostatne) sa môže pripojiť až 12 konzol v TV režime s jedným alebo dvoma hráčmi na jednej konzole Nintendo Switch.

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: