SWITCH Super Mario 3D World + Bowser's Fury

Kód: NSS6711
€47,70 €39,75 bez DPH
Skladom (do 72h)
Hra pro Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Mačka lezie z tašky … Super Mario 3D World vyjde na konzole Nintendo Switch!

Pridajte sa k Mariovi, Luigiumu, Princezne Peach a Toadovi na ich ceste za záchranou Kráľovstva Sprixie v hre Super Mario 3D World Bowser 's Fury na Nintendo Switch. Bowser uniesol princeznú Sprixie a je len na našich hrdinoch, aby ju zachránili!

Šplhajte cez múry, škriabajte nepriateľov pomocou Super Bell, naklonujte sa vďaka Double Cherry alebo vezmite Cannon Box a vystreľte projektily na svojich protivníkov. Táto vylepšená verzia Super Mario 3D World tiež prichádza s vylepšenou hrateľnosťou, ako je zvýšená rýchlosť behania všetkých postáv či schopnosť liezť ešte vyššie s využitím Super Bell. Dokonca môžete využívať aj pohybové ovládanie!

Užite si multiplayerovú zábavu v lokálnej kooperácii až s tromi kamarátmi alebo sa zapojte do online multiplayerového chaosu!

Super Mario 3D World Bowser 's Fury dorazí exkluzívne na Nintendo Switch 12. februára 2021.

*Internetové pripojenie sa vyžaduje počas online hrania. Pre využitie onine služieb je potrebné si vytvoriť Nintendo Account a prijať prislušné podmienky. Nintendo Account Privacy Policy je uplatňované. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo.

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 3
Platforma: Nintendo Switch
Typ distribúcie: krabicová
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Plošinovka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: