SWITCH The Legend of Zelda: Breath of the Wild + Darček Pop IT

Kód: NSS695
€55,44 €46,20 bez DPH
Skladom (do 72h)
Dobrodružná hra na konzolu Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

VSTÚPTE DO SVETA PLNÉHO DOBRA

Zabudnite na všetko, čo viete o hrách The Legend of Zelda. Vstúpte do sveta plného tajomstiev, objavov a dobrodružstiev v hre The Legend of Zelda: Breath of the Wild, najnovšom titule úspešnej série, ktorý prekračuje hranice predchádzajúcich hier. Putuj po poliach, lesoch a vrcholkoch hôr a objavuj pozostatky spustošeného kráľovstva Hyrul v tomto úchvatnom dobrodružstve v otvorenom svete.

Na svojej ceste budete bojovať s hrozivými nepriateľmi, loviť divú zver a zbierať ingrediencie na výrobu jedla a elixírov, ktoré budete potrebovať na prežitie v divočine.

Krajina je posiata svätyňami, ktoré čakajú na objavenie. Nájdite ich, vyriešte hádanky, ktoré sa v nich skrývajú, a budete odmenení špeciálnymi predmetmi a ďalšími odmenami, ktoré vám pomôžu na vašej výprave.

Kľúčové funkcie:

Preskúmajte hyrulskú divočinu podľa svojich predstáv - Lezte na veže a vrcholky hôr, objavujte nové lokality a potom si nájdite vlastnú cestu k cieľu a vydajte sa do divočiny. Cestou budeš bojovať s obrovskými nepriateľmi, loviť divú zver a zbierať ingrediencie potrebné na prípravu jedla a elixíry, ktoré budeš potrebovať na udržanie energie na svojej výprave.

Objavte a preskúmajte viac ako 100 svätýň skúšok - Po celej krajine sú roztrúsené svätyne, ktoré čakajú len na to, aby ste ich objavili v akomkoľvek poradí. Nájdite ich rôznymi spôsobmi a vyriešte všetky hádanky, ktoré sa v nich nachádzajú. Vysporiadaj sa s nástrahami a rôznymi prístrojmi vo vnútri a získaj špeciálne predmety a ďalšie odmeny, ktoré ti pomôžu v tvojom dobrodružstve.

Buď pripravený a správne vybavený - Na preskúmanie čaká celý svet, takže budeš potrebovať rôzne obleky a vybavenie, aby si sa dostal do všetkých jeho kútov. Možno sa budete musieť zabaliť do teplejšieho oblečenia alebo sa prezliecť do niečoho vhodnejšieho na púštne horúčavy. Niektoré obleky majú dokonca špeciálne efekty a pomôžu vám byť rýchlejší alebo tichší pri pohybe.

Boj s nepriateľmi si vyžaduje stratégiu - Svet obývajú nepriatelia všetkých tvarov a veľkostí. Každý z nich má svoje vlastné zbrane a štýl útoku, takže musíš vedieť rýchlo rozmýšľať a vymyslieť správnu stratégiu, ktorá ti pomôže ich zneškodniť.

Kompatibilita s figúrkami amiibo - Pripojte k hre amiibo Wolf Link (predáva sa samostatne) a objaví sa Wolf Link. Wolf Link bude sám útočiť na nepriateľov a pomôže vám nájsť hľadané predmety. Na tohtoročnej výstave E3 bude predstavená aj nová kolekcia figúrok The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.1 kg
Žáner: Dobrodružná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: