Warhammer: Chaosbane - Tomb Kings DLC (PC) Steam Key
Kód: 10000193323002Podrobný popis
Explore the desolate land of Nehekhara and fight the forces of the Tomb Kings. This new act includes an original story arc, unique environments and new enemies.
This content is included with the Season Pass for Warhammer: Chaosbane.
This DLC requires Warhammer: Chaosbane (PC) - Steam Key activated on your Steam account.
| Languages: | |||
| Interface | Full Audio | Subtitles | |
| English | ✔ | ✔ | ✔ |
| French | ✔ | ✔ | |
| Italian | ✔ | ✔ | |
| German | ✔ | ✔ | |
| Spanish - Spain | ✔ | ✔ | |
| Simplified Chinese | ✔ | ✔ | |
| Traditional Chinese | ✔ | ✔ | |
| Korean | ✔ | ✔ | |
| Spanish - Latin America | ✔ | ✔ | |
| Japanese | ✔ | ✔ | |
| Polish | ✔ | ✔ | |
| Portuguese | ✔ | ✔ | |
| Portuguese - Brazil | ✔ | ✔ | |
| Russian | ✔ | ✔ |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hry |
|---|---|
| EAN: | 1744832245121 |
| Digitální platforma: | Steam |
| PEGI: | 16 |
| Typ distribúcie: | elektronická |
| Násilie: | 0 |
| Vulgarizmy: | 0 |
| Diskriminácia: | 0 |
| Drogy: | 0 |
| Desivé prvky: | 0 |
| Hazard: | 0 |
| Online režim: | 0 |
| Sex: | 0 |
| Procesor (minimálny): | Intel® Core i3 or AMD Phenom™ II X3 |
| Grafika (minimálna): | NVIDIA® GeForce® GTX 660 or AMD Radeon™ HD 7850 with 2 GB RAM |
| Pamäť (minimálna): | 6 GB RAM |
| Systém (minimálny): | 64bits version of Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10 |
| Procesor (odporúčaný): | Intel® Core i5 or AMD FX 8150 |
| Grafika (odporúčané): | NVIDIA® GeForce® GTX 780 or AMD Radeon™ R9 290 with 2 GB RAM |
| Pamäť (odporúčané): | 6 GB RAM |
| Systém (odporúčané): | 64bits version of Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
