ACUTAKE ACU-FAN80 SHINE (White Wing Fan De Luxe)
Kód: ACU-FAN80 SHINE
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (do 72h)
Detailné informácie
Podrobný popis
Popis produktu: Luxusní bíle podsvícená verze ACUTAKE 80mm supertichých ventilátorů s perlově bílými lopatkami a se specialními Enhaced FDB ložisky o rozměrech 80x80x25mm, otáčky 1600 +-10% za minutu, 12V DC, hlučnost jen 14,9dB/A, elegantní retailové balení se šroubky a antivibračními podložkami v ceně. Rozměry (mm): 80x80x25 Napětí (V): 12 Proud (A): 0,18 Spotřeba (W): 2,16 Ložiska: Enhanced FDB Otáčky (RPM): 1600 +- 10% Průtok (CFM): 23,80 Hlučnost (dB): 14,90 Barva rámečku: černá Barva vrtule: bílá perleť Délka kabelu (mm): 300 Konektor: 3 pin Antivibrační podložka: ne PWM: ne Podsvícení: bílé LED Příslušenství: 4x šroubky + podložky Balení: krabička