SWITCH Super Mario Maker 2

Kód: NSS669
€47,70 €39,75 bez DPH
Skladom (do 24h) (1 ks)
Hra pre Nintendo Switch

Detailné informácie

Podrobný popis

Tvorte kedykoľvek... Hrajte sa s každým!

Nehrajte podľa pravidiel a vytvorte si vlastné úrovne Super Maria, o ktorých ste vždy snívali, v hre Super Mario Maker 2, len na Nintendo Switch! Vďaka množstvu nových nástrojov a súčastí, ktoré máš k dispozícii, už nič nebráni tvojej fantázii pri vytváraní jedinečných úrovní, o ktoré sa môžeš podeliť nielen s priateľmi, ale aj so svetom.

Prebuď svoje nápady k životu!

Vytváranie vlastných úrovní Super Mario je jednoduché a teraz môžu dvaja hráči spolupracovať na rovnakej obrazovke. Jednoducho si vyberte ikonické objekty a nepriateľov a umiestnite ich, kam chcete. Môžete si vybrať z niekoľkých rôznych prostredí a štýlov hier Super Mario - a teraz sa k nim pridáva aj nový štýl Super Mario 3D World! Môžete dokonca kombinovať známe prvky a vytvárať veci, s ktorými sa Mario ešte nikdy nestretol.

Hrajte si podľa seba!

Pomôžte obnoviť hrad princeznej Peach v novom príbehovom režime. S viac ako stovkou originálnych úrovní vytvorených samotnou spoločnosťou Nintendo získate viac než dosť tipov a inšpirácie pre svoje vlastné výtvory!

Chcete svoje výtvory ukázať priateľom? Až 4 hráči súčasne sa môžu pokúsiť dokončiť vytvorené úrovne v lokálnom multiplayeri. Hrajte ako Mario, Luigi, Toad a Toadette a skvele sa bavte!

Zdieľanie s Nintendo Switch Online

S členstvom v Nintendo Switch Online získaš prístup k úžasnej tvorivej komunite, s ktorou môžeš zdieľať svoje úrovne, aby ich mohli hrať aj ostatní. Okrem toho tu nájdete stále rastúci počet úrovní vytvorených inými hráčmi, ktoré si môžete ihneď zahrať alebo stiahnuť do svojej konzoly a zahrať si ich neskôr offline.

Dodatočné parametre

Kategória: SWITCH
Hmotnosť: 0.1 kg
PEGI: 3
Platforma: Nintendo Switch
Lokalizácia: Angličtina
Žáner: Akční

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: